Fundusz Europejski
Produkty z Certyfikatem
Marka Lubelskie

Jesteśmy jedną z większych sieci sklepów firmowych w centralnej i wschodniej Polsce

mapa
Nasze sklepy charakteryzuje szeroki wybór mięsa i wędlin, świetna jakość, dobre ceny, czystość, dbałość o higienę i estetykę, a przede wszystkim miła i fachowa obsługa.
 

Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać doskonałą jakość towaru i usług. Własna flota pojazdów daje nam gwarancję codziennych dostaw świeżego towaru. W sklepach firmowych wdrożyliśmy system jakości HACCP, a także własny system regularnych kontroli jakości zarówno towaru, jak i obsługi.Serdecznie zapraszamy do sklepów firmowych Zakładu Mięsnego "Wierzejki".

Połowa naszych sklepów znajduję się w Warszawie

Skorzystaj z mapy poniżej, aby znaleźć najbliższą placówkę.

 

Wierzejki w obiektywie

Masz sklep spożywczy o pow. ok. 200 m2?

Za wynajęcie miejsca na stoisko zapłacimy Ci 3000 zł/m-c.

mapa

Oferta współpracy

W związku z intensywnym rozwojem sieci sklepów firmowych Zakładu Mięsnego "Wierzejki" poszukujemy do wynajęcia lokali użytkowych o powierzchni od 70 do 200 m2. Preferujemy lokalizacje głównie w województwie mazowieckim w centrach oraz na osiedlach miast oraz w miejscowościach gminnych. Oferujemy stabilną i długą (ponad 5-o letnią) umowę najmu.

 

Do współpracy zapraszamy również właścicieli marketów o pow. od 100 m2. Nasza oferta to podnajem powierzchni handlowej na stoisko naszej firmy. Oferujemy stabilną i atrakcyjną umowę oraz wysoką jakość prowadzoneDowiedz się więcej tutaj.

Script logo